چگونه فلش پلیر را از مک او اس حذف کنید؟

بسته به نسخه مک او اس‌ای که استفاده می‌کنید، شما باید فایل حذف فلش پلیر متفاوتی را دانلود کنید. به همین دلیل ابتدا باید از نسخه مک او اس‌ای که استفاده می‌کنید مطلع شوید.

برای پیدا کردن نسخه مک او اس تنها کافی است که بر روی تصویر سیب در گوشه سمت چپ بالا کلیک و سپس About This Mac را انتخاب کنید.

با کلیک بر روی About This Mac پنجره‌ای باز می‌شود که شما در آن می‌توانید از نسخه مک او اس‌ای که استفاده می‌کنید آگاه شوید.

زمانی که از نسخه مک او اس‌تان آگاه شدید، تنها کافی است که یکی از فایل‌های زیر را دانلود کنید:

پس از دانلود نرم‌افزار حذف فلش برای مک او اس تنها کافی که آن را اجرا کنید تا پنجره‌ای مانند آنچه در تصویر زیر مشاهده می‌کنید برای شما باز شود.

با کلیک بر روی Adobe Flash Player Uninstaller، مک او اس به شما پنجره‌ای مانند تصویر زیر نشان می‌دهد که باید بر روی Open کلیک کنید تا فرآیند اجرای Adobe Flash Player Uninstaller را شروع کنید.

زمانی که بر روی Open کلیک کنید پنجره‌ای مانند تصویر زیر باز می‌شود که تنها کافی است که بر روی Uninstall کلیک کنید تا فرآیند حذف فلش پلیر از مک او اس آغاز شود.

نکته: دقت کنید که با کلیک بر روی Uninstall ممکن است از شما رمز ورود به مک او اس خواسته شود که برای این کار تنها کافی است آن را وارد و سپس بر روی OK کلیک کنید.

زمانی که فرآیند حذف فلش پلیر از روی مک او اس به پایان برسد، گزینه Done در زیر پیامی که از موفقیت آمیز بودن حذف فلش پلیر خبر می‌دهد نمایش داده می‌شود که شما تنها کافی است بر روی Done کلیک کنید.

در اینجا کار حذف فلش پلیر تمام شده است و شما می‌توانید با مراجعه به این صفحه از حذف آن اطمینان حاصل کنید. دقت کنید که این صفحه را در مرورگری به جز گوگل کروم، اینترنت اکسپلورر و یا مایکروسافت اج باز کنید مثلا موزیلا فایرفاکس.

آیا این مطلب مفید بود؟
‫مطلب به‌روز نیست؟‬