چگونه Jitsi را اجرا کنید؟

اجرا کردن Jitsi بسیار ساده است هر چند که اگر برای اولین بار آن را اجرا کنید، ممکن است کمی پیچیده به نظر برسد. تصویر زیر وضعیتی است که شما برای اولین بار وارد Jitsi شده باشید و در آن Jitsi از شما درخواست می‌کند که دست کم یک حساب که می‌تواند از SIP و XMPP و Facebook یا Google Talk باشد را اضافه کنید.

نکته: یکی از مزیت‌های مهم Jitsi آن است که شما می‌توانید چندین حساب را به صورت همزمان مدیریت کنید. مثلا اگر شما چندین حساب گوگل و فیس‌بوک دارید، به راحتی می‌توانید تمامی آنها را در Jitsi اضافه و مدیریت کنید.

در اینجا به دلیل آنکه ما حساب گوگل داریم، در قسمت Google Talk نام کاربردی یا همان Username و Password یا همان رمز عبور را وارد می‌کنیم. دقت کنید که اگر زمانی خواستید حساب فیس‌بوک خود را اضافه کنید، باید نام کاربری یا همان Username را وارد کنید که این نام را می‌توانید از طریق Settings و در بخش General پیدا کنید.

علاوه بر این دقت کنید که در بخش رمز عبور Google Talk به دلیل آنکه ورود دو مرحله‌ای جی‌میل را فعال کرده‌اید، نمی‌توانید رمز عبور حساب جی‌میل خود را وارد کنید و باید از طریق App-specific password یک رمز عبور ایجاد و از آن استفاده کنید.

پس از آنکه رمز عبور را ایجاد و وارد کردید، تنها کاری که باید انجام دهید آن است که بر روی Sign in کلیک کنید.

با کلیک کردن بر روی Sign in وضعیت Jitsi به صورت تصویر زیر خواهد بود که نشان دهنده آن است که شما به درستی وارد حساب خود شده‌اید.

 

آیا این مطلب مفید بود؟
‫مطلب به‌روز نیست؟‬